مرکز طراحی خجیر
معرفی
ما وب سایت های زیبا و با استفاده آسان را طراحی و ایجاد می کنیم و می توانیم به شما اطمینان دهیم که سازمان و شرکت شما نتایج مثبتی از کار و پشتیبانی مداوم ما به دست خواهد آورد چون ما به فرایند کاریمان اعتقاد داریم مشتریان ما برخی از بهترین ها هستند که طیف وسیعی از انواع صنایع را شامل می شوند. تیم ما برگرفته از کارشناسان خبره است. فرایند ما همیشه اول استراتژی است. هدف ما ایجاد یک طرح پایدار که مانند یک رهبر برای سازمان شما باشد.

طراحی و توسعه وب

ما یک تیم عالی از کارشناسان توسعه وب داریم که دائما در حال آزمایش و اجرای ایده های ابتکاری هستند که طرح های وب سایت را به یک معدن طلا برای کسب و کار شما تبدیل می کنند.

خدمات توسعه وب ارائه شده توسط ما را در زیر می توانید مشاهده کنید

توسعه وب

توسعه برنامه های سفارشی

تیم متخصص داخلی ما با استفاده از فن آوری های پیشرفته برای ساخت برنامه های وب سفارشی که زیبا، سریع، امن و مقیاس پذیر هستند، از روش های توسعه سریع ( agile development ) استفاده می کند تا انعطاف پذیری و تحویل سریع تر را تضمین کند.

PHP Development

Net Development.

Node JS Development

Ruby Development

Python Development

مدیریت محتوا CMS

ما کارشناسان حرفه ای در طراحی و ایجاد سیستم های مدیریت محتوا برای وب هستیم. ما با تجزیه و تحلیل و تحقیق روند بازار و همکاری با نیازهای کسب و کار، یک قالب سیستم مدیریت محتوا مناسب برای کسب و کار شما تهیه می کنیم.

Wordpress

Joomla

Drupal

فروشگاهی و تجاری

ما وب سایت های تجارتی و فروشگاهی سفارشی را ایجاد می کنیم که شما را از رقبا خود جدا می کند. از تجربه ما در ایجاد سایت های فروشگاهی و تجاری بهرمند شوید، ما می دانیم که چگونه بهترین کار را انجام دهیم.

WooComerce

Magento2

Virtuemart

Shopify

PrestaShop

Opencart

بیایید درباره آنچه می توانیم با هم بسازیم صحبت کنیم

هر آنچه که ممکن است مورد نیاز شما باشد – طراحی وب سایت های ساده، توسعه وب سایت های پیچیده ، وب سایت تجارتی و فروشگاهی، توسعه نرم افزارهای تلفن همراه native و cross platform، طراحی لوگو و طراحی هویت نام تجاری، تولید ویدیو و یا بازاریابی دیجیتالی

ما یک راه حل برای شما داریم